Sokol Nepomuk – oddíl tenisu 20. týden 2010
Autor: Sokol Nepomuk – oddíl tenisu,
zveřejněno: 19. 05. 2010 09:10 hod.
VÝSLEDKY: dospělí ODO II. A
So Nepomuk A – Sokol Rokycany 8:1
- Kovář Vlastimil – Průša Štěpán 6:4 6:4
- Kugler Petr – Pátecký Pavel 6:0 6:3
- Houška Václav – Šnajdr Pavel 6:2 6:2
- Bohatý Lukáš – Plzák Michal 6:2 6:2
- Šloufová Kar. – Reitspiesová Hana 6:3 6:1
- Kubíková Mich. – Pelešková Petra 0:6 0:6
- Šloufová/Kubíková – Reit./Pelešková 2:6 6:4 7:6
- Kovář/Houška – Průša/Pátecký 6:1 6:4
- Kugler P./Bohatý L. – Plzák/Stadler 6:1 6:0
VÝSLEDKY: Dorost – ODR II. A
Sokol Nepomuk – Sokol Rokycany 6:3
- Bárta Tomáš – Wágner František 2:6 6:1 6:7
- Suko Michal – Hlad Josef 6:0 6:2
- Kovanda Martin – Stadler Pavel 7:5 6:3
- Kovanda Ladislav – Bureš Martin 1:6 0:6
- Šloufová Kar. – Reitspiesová Hana 6:2 6:2
- Kubíková Mich. – Lednejová Žaneta 6:7 1:6
- Šloufová/Kubíková – Reit./Lednejová 6:2 6:3
- Suko/Bárta – Wágner/Hlad 6:3 6:1
- Kovanda/Kovanda–Stadler/Bureš 6:0 3:6 7:5
VÝSLEDKY: mladší žactvo – OŽM III.
Sokol Nepomuk – Jiskra Aš 8:1
- Tyrpekl Jan – Oravec Dominik 6:1 6:0
- Hošek Jan – Stolarčik Patrik 3:6 6:4 6:3
- Michálek David – Walchetseder J. 6:1 6:1
- Michálek Petr – ---------------- scr.
- Bártová Jana – Vaňková Klára 6:3 5:7 6:0
- Kulová Daniela – Čechová Veronika 6:3 4:6 6:3
- Bártová/Kulová – Vaňková/Čechová 7:5 7:5
- Tyrpekl/Hošek – --------------- scr.
- Michálek P./Jára – Oravec/Stolarčik 1:6 1:6
VÝSLEDKY: babytenis
Sokol Nepomuk – Jiskra Domažlice 1:5
- Vincour Adam – Pekhartová Kamila 0:4 4:0 7:10
- Dvořák Filip – Volfík Pavel 4:0 4:2
- Stará Karolína – Volfík Petr 0:4 0:4
- Králová Lucie – Hiklová Eliška 0:4 0:4
- Stará/Králová – Volfík/Volfík 2:4 1:4
- Dvořák/Vincour – Pekhart./Hiklová 2:4 4:2 12:14
PŘÍŠTÍ ZÁPASY:
- Oblastní přebor dospělých II. třídy
4. kolo 29.5. Sokol Pl. Doudlevce – So Nepomuk A
- Oblastní přebor dospělých III. třídy
3. kolo 29.5. So Nepomuk B – LTK Klatovy C
- Oblastní přebor dorostu II. třídy
3. kolo 30.5. Lavis Hor. Týn – Sokol Nepomuk
- Oblastní přebor mladšího žactva III.
4. kolo 30.5. Jiskra Domažlice – Sokol Nepomuk
- Babytenis
3. kolo 23.5. SKP Klatovy – Sokol Nepomuk
- DAVIS CUP
3. kolo 22.5. Sokol Nepomuk – Sokol Přeštice
4. kolo 23.5. Sokol Blovice – Sokol Nepomuk