Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.
  • Mapa webu
  • Tisk obsahu stánky

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 03.07.2024 11:07:19, Svátek má Radomír, zítra Prokop

Nabídka práce

Inzerce je částečně přejímána z vysílání NIKA-TV, chcete inzerovat na těchto stránkách? Inzerce je zpoplatněna dle následujícího ceníku http://nikatv.nepomucko.cz/inzerce.htm, zveřejnění na NIKA-TV i na old.nepomuk.eu je za jednu cenu.
Kontaktujte webmastera webmaster@nepomuk.cz.

Nabídku práce můžete hledat i na těchto webech:
www.profesia.cz/prace/plzensky-kraj
www.volnamista.cz/plzen-jih

Silnice Nepomuk s.r.o. přijme stavbyvedoucí

Autor: NIKA-TV, zveřejněno: 31. 01. 2017 12:13 hod.

SKY Trade s. r. o. hledá pracovníka - technik IT/WIFI

Autor: NIKA-TV, zveřejněno: 25. 01. 2017 09:58 hod.

Společnost SKY Trade s. r. o. hledá do svého týmu pracovníka na pracovní pozici technik IT/WIFI.

Co požadujeme?
Kladný vztah k práci, dobré znalosti v oboru, flexibilitu, chuť se dál vzdělávat. Praxe v oboru vítána není však podmínkou.

Co nabízíme?
Práci v mladém kolektivu ve společnosti s jasnou vizí. Velmi slušné finanční ohodnocení, pracovní růst a firemní benefity.

Nástup možný ihned.

Zájemci pište na: prace@skytrade.cz či volejte na tel. číslo: 603 866 999.

Těšíme se na Vás.
SKY Trade s. r. o.

Regina Obaly s.r.o. Nepomuk přijme skladnici/skladníka

Autor: NIKA-TV, zveřejněno: 25. 01. 2017 09:55 hod.

Regina Obaly s.r.o. Nepomuk
VELKOOBCHOD S OBALOVÝM MATERIÁLEM

přijme SKLADNICI / SKLADNÍKA

Požadujeme:
spolehlivost, odpovědnost, pečlivost

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení.
Pracovní doba 7.00 – 15.30 hod.
Vhodné i pro držitele ZPS.

Informace p. Michálek mob.: 602 427 121 nebo e-mail: michalek@reginaobaly.cz

www.reginaobaly.cz

ELITEX Nepomuk a.s. - přijme řidiče a skladníka

Autor: NIKA-TV, zveřejněno: 19. 01. 2017 20:13 hod., aktualizováno: 24. 01. 2017 10:41 hod.

ELITEX Nepomuk a.s. - logo ELITEX Nepomuk a. s., Železniční 339, 335 01 Nepomuk strojírenský podnik, hledá pracovníky na obsazení těchto pozic:

Řidič nákladního automobilu

Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty

Skladník

1 směnný provoz – prodloužené směny
Požadujeme: Oprávnění k řízení VZV podmínkou

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- vlastní závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění

Nástup: po dohodě

Nabídky zasílejte na adresu: ivana.baranova@elitexnepomuk.cz, tel.: 371 591 111

Dětský domov Nepomuk přijme vychovatel/ka na HPP

Autor: NIKA-TV, zveřejněno: 05. 01. 2017 13:56 hod.

Dětský domov, Nepomuk, U Daliborky 278, 335 01 Nepomuk nabízí pracovní  místo na pozici vychovatel/ka na HPP.
Uchazeč musí splňovat odbornou kvalifikaci pro výkon práce vychovatel/ka podle § 16 zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění + speciální pedagogika + psychická způsobilost podle § 18 zákona 109/2002 Sb.  v platném znění, řidičské oprávnění sk. B
Práce probíhá v 14 denních cyklech (krátký, dlouhý týden), práce o víkendech i svátcích.
Nabídky s životopisem zasílejte na: ddnepomuk@seznam.cz

Dětský domov Nepomuk přijme asistent/ka pedagoga na HPP

Autor: NIKA-TV, zveřejněno: 05. 01. 2017 13:54 hod.

Dětský domov, Nepomuk, U Daliborky 278, 335 01 Nepomuk nabízí pracovní  místo na pozici asistent/ka pedagoga na HPP.
Uchazeč musí splňovat odbornou kvalifikaci pro výkon práce asistent/ka pedagoga podle § 20 zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění + psychická způsobilost podle § 18 zákona 109/2002 Sb.  v platném znění, řidičské oprávnění sk. B
Jedná se o noční práci, která probíhá v 14 denních cyklech (krátký, dlouhý týden) a  práci o víkendech i svátcích.

KUVAG CR spol. s r.o. přijme zkušebního technika

Autor: NIKA-TV, zveřejněno: 20. 12. 2016 07:05 hod.

Pracovní příležitost - Svatojánské muzeum Nepomuk

Autor: Pavel Motejzík, zveřejněno: 30. 07. 2016 16:30 hod., aktualizováno: 31. 07. 2016 11:13 hod.

Svatojánské muzeum Nepomuk přijme k 1. 9. 2016 zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici "odborný pracovník".

Požadavky: min. bakalářský nebo magisterský titul z humanitního směru (antropologie, historie, humanistika atd.).
Pracovní doba: duben - říjen: od úterý do pátku plus 1x za 14 dní celý víkend; listopad - březen: od pondělí do pátku.
Náplň práce: katalogizace předmětů, péče o badatelnu a svatojánskou knihovnu, navazování spolupráce s ostatními muzei a institucemi, propagace muzea, péče o návštěvníky (prodej vstupenek, poskytování informací týkajících se muzea, provádění předem objednaných skupin s výkladem apod.).
Zájemci mohou posílat své životopisy do 7. 8. na e-mail: muzeumnepomuk@bcb.cz

KIC Nepomuk hledá brigádníky

Autor: KIC Nepomuk, zveřejněno: 11. 01. 2016 11:22 hod.

→ Kulturní a informační centrum Nepomuk hledá brigádníky pro výpomoc v infocentru, muzeu a při pořádání kulturních akcí.

Jedná se zejména o víkendový provoz v sezóně i mimo sezónu. Požadujeme min. středoškolské vzdělání, nejlépe humanitního směru, základy práce s PC, všeobecný přehled, zejména o Nepomuku a okolí, základní ovládnutí alespoň jednoho cizího jazyka (NJ, AJ). Komunikativnost, zájem o kulturu a znalost místní historie výhodou.

Práce na dohodu, možnost dlouhodobé spolupráce. Nástup dle dohody.

Motivační dopis a strukturovaný životopis posílejte na adresu: mistostarosta@urad-nepomuk.cz.

SMS InfoKanál města Nepomuk

IROP_CZ_RO_B_C RGB-200.jpg

IROP_CZ_RO_B_C

Záchranný kruh