Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.
  • Tisk obsahu stánky

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 25.08.2024 15:08:24, Svátek má Radim, zítra Luděk

Mladší žáci vyhráli v Domažlicích a stali se přeborníkem Plzeňského kraje

Autor: Jiřinec Josef, – vedoucí žáků FK Nepomuk, zveřejněno: 20. 06. 2012 16:16 hod., aktualizováno: 20. 06. 2012 16:19 hod.

FK Nepomuk V Krajském přeboru vyhráli mladší žáci v posledním kole na hřišti v Domažlicích 4 : 2 (1 : 2). Branky dali Zdeněk Šimáně 2 x, Aleš Brudna a Milan Fiala.

Zápas o Přeborníka kraje jsme začali špatně a v zápase jsme v 9 minutě již prohrávali 2 : 0. Před koncem poločasu jsme Milanem Fialou snížili na 2:1. Do druhého poločasu nastoupilo jiné družstvo ml. žáků a kluci ovládli hru a zvítězili 4:2. Výborný zápas odehrál brankář Fanda Hrachovec, předvedl zákroky kterými přiváděl domácí hráče do šílenství.. Po odpískání zápasu jsme slavili první titul Přeborníka Plzeňského kraje.

Starší v zápase s Domažlicemi propadli a sehráli nejhorší zápas v sezoně. Omlouvá je snad jen to, že nemohli hrát kluci co jsou nemocní, nebo byli na školním výletu. Po poločase 6:0 prohráli vysoko 11:0, toto je nejhorší porážka v sezoně 2011 – 2012. I přes tento zkrat si kluci zaslouží poděkování za celou sezonu. Cíl na sezonu byl nespadnout z KP, což se podařilo naplnit.

Po zápase v Domažlicích byla pro žáky připravena DOKOPNÁ v rekreačním středisku na Hnačově s grilováním kuřat. Kluci nyní mají volno a na další turnaj odjíždíme v červenci 28. – 29.7 do Čáslavi. Děkuji za dosažené výsledky žákům, trenérům, vedoucím týmů a všem co se starali o kluky během sezony.

Přeji klukům pěkné prázdniny, aby si odpočinuli a v srpnu mohli zahájit přípravu na novou sezonu. Klukům co odchází do dorostu hodně zdraví a úspěchů.

FK Nepomuk ml. přípravaka 06/2012 FK Nepomuk ml. žáci - přeborníciu PK 06/2012 FK Nepomuk st. přípravaka 06/2012