Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.
  • Tisk obsahu stánky

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 25.08.2024 14:08:16, Svátek má Radim, zítra Luděk

Fantastický výkon mladších žáků FK Nepomuk na SENCU 2012

Autor: Jiřinec Josef, – vedoucí žáků FK Nepomuk, zveřejněno: 23. 05. 2012 11:39 hod., aktualizováno: 23. 05. 2012 11:42 hod.

FK Nepomuk Další kolo KP hráli žáci na hřišti SENCA Doubravka Plzeň

Po vcelku dobře zahraných kolech jsme odjeli do Plzně z nadějí na slušný výsledek. Probuzení přišlo na srazu v Nepomuku kdy nepřišli 2 žáci na sraz. Pokud k tomu připočteme, že 1 žák je po operaci zlomené nohy a dva nastoupili s bolavými třísly je jasné, že jsme do zápasu vstupovali s obavami.

I z toho důvodu muselo nastoupit 5 kluků z mladších žáků. Ukázalo se, že na domácí nemáme. V zápase jsme hráli dobře do 25 minuty a pak nám domácí ukázali jak se hraje fotbal. Nestačili jsme na ně jak v kondici tak ve fotbalovém umění. V poločase jsme prohrávali již 5:0. I v druhém poločase domácí hráli svou hru a výsledek skončil vysoko 10:0 pro domácí. Po tomto zápase jsme se ještě obávali, zda mladší žáci vydrží i druhý zápas, kde jsme museli bodovat, abychom si udrželi 1. místo v tabulce. Za družstvo starších žáků nastoupili: Šimáně Z., Brudna A., Šmíd D., Neimkiewicz D., Paul M.

Před zápasem mladších žáků se tedy připravovalo pouze mladších 6 žáků, ke kterým se po zápase starších připojilo zbylých 5.
Zápas se pro nás začal dobře, dali jsme první branku a vedli. Domácí mladší žáci vyrovnali a penaltou před koncem poločasu se ujali vedení 2:1. Po změně stran kluci upravili ze dvou penalt stav na 3:2. Před koncem zápasu jsme dali ještě 2 branky a zápas kluci vyhráli 5:3.
Branky dali:Zdeněk Šimáně a Aleš Brudna po 2 brankách a David Šmíd 1 branku.
Mladší žáci dokázali, že to s udržením čela tabulky myslí vážně. V družstvu postrádali posily z Pačejova Hrachovce v brance a Petra Hosnédla, kteří hráli za Pačejov a zraněné Sládka a Bartičku. Poděkování si zaslouží všichni co nastoupili a kluci co hráli za st. žáky, že zápas vydrželi fyzicky až do konce utkání.

Tento týden odjíždí žáci na turnaj do Colmaru ve Francii, na kterém jim přejeme hodně štěstí a úspěchů a šťastnou cestu.

Po návratu přivítáme doma družstvo ZČE Plzeň.