Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.
  • Tisk obsahu stánky

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 25.08.2024 13:08:15, Svátek má Radim, zítra Luděk

Z Tachova si FK Nepomuk veze 5 bodů 05/2012

Autor: Jiřinec Josef, – FK Nepomuk, zveřejněno: 10. 05. 2012 14:49 hod., aktualizováno: 10. 05. 2012 14:58 hod.

FK Nepomuk Tento víkend žáci zahráli velmi dobře jak starší tak i mladší žáci na hřišti v Tachově

Pro starší žáky, se zápas se v úvodu nevyvíjel příliš dobře. Již v 5 minutě, po hrubce obránce, jsme inkasovali první branku zápasu. I nadále měli domácí převahu a naši starší žáci se bránili jen odkopem míčů z vlastní šestnáctky. V druhém poločase se kluci hodně zlepšili a převzali iniciativu.

Domácí se jen s obtíží bránili a z toho pramenily i hrubé fauly, kterými postupně zranili dva z našich hráčů. Nejprve se zranil Daniel Wallenfels, kterého zfauloval domácí stoper a Dan musel odstoupit v polovině utkání. Netrvalo dlouho a druhá pohroma přišla pro naše kluky. Domácí obránce zfauloval v pokutovém Milana Puškára, který byl donesen na střídačku a později dopraven na rentgen do Plzeňské nemocnice. Rozhodčí posoudil tento falu jako faul mimo pokutové území a nařídil přímý kop který Kája Bouše proměnil ve vyrovnávající gól na 1:1. Výsledek kluci již udrželi do konce utkání. Po kterém následovali penalty po kterých jsme zvítězili 4:2. Takže jsme celkově zvítězili 2:1. V utkání zahráli všichni dobře a nad jejich výkon vyčníval dnes Kuba Šindelář, který chytil 3 jisté branky a v penaltách chytil 2 penalty domácím hráčům.

Mladší odehráli další dobrý zápas a vyhráli nad ml. žáky Tachova 4:0 po poločase 1:0.

Branky Nepomuka dal Petr Hosnédl 2 branky, David Šmid a Zdeněk Šimáně. Tímto zápasem jsme pojistili v tabulce svůj náskok na čele KP před Domažlicemi o 4 body. Škoda že po celý zápas mladších pršelo a kluci pěkně prostydli a zmokli.

Mladší žáci po turnaji v Tachově s hráči FC VIKTORIA Plzeň – Vladimírem Daridou a Václavem Procházkou

Mladší hodně pomohli starším žákům v úterním boji s Vejprnicemi.

V úterý sehráli žáci předehrávku KP s družstvem z Vejprnic. Starší nastoupili do zápasu oslabeni o 3 stabilní spoluhráče za pomocí mladších žáků zvládli tento zápas na výbornou. V zápase zvítězili 3:2 po poločase 3:1.
Branky dali Dominik Vokáč, Daniel Wallenfels a z mladších se trefil Zdeněk Šimáně. Poděkování si zaslouží v všichni žáci a včetně kluků z mladších.

Lehčí pozici, s ohledem na tabulku, měli mladší žáci, kteří porazili Vejprnice 9:2, po poločase 5:1 a udrželi se v čele KP před Domažlicemi.
Branky Nepomuka dali: Šimáně Z 4x, Hosnedl 3x, Sládek a Bartička po 1 brance.
V tomto zápase si zahráli též 4 kluci ze starší přípravky: Antonín Viktora, Josef Červený, Jakub Zdvořácek a Filip Mareška.
Zveme všechny příznivce na neděli, kdy přijede družstvo z Klatov a začne se bojovat o špičku tabulky KP mladších žáků.