Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.
  • Tisk obsahu stánky

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 23.07.2024 00:07:19, Svátek má Libor, zítra Kristýna

Mladší žáci vyhráli KP podzim 2011

Autor: Jiřinec Josef FK Nepomuk, zveřejněno: 08. 11. 2011 16:07 hod., aktualizováno: 08. 11. 2011 16:09 hod.

V neděli sehráli žáci svá poslední mistrovské utkání v KP podzim 2011. Na svém hřišti přivítali žáky z Přeštic. Starší žáci remizovali 0:0 a PK prohráli 3:4. Branky v penaltách dali: Šindelář Jakub, Bouše Kája a Brudna Aleš.

Mladší žáci vyhráli KP podzim 2011 Mladší žáci vyhráli KP podzim 2011

V dramatickém utkání ml. žáků vyhráli kluci na Přešticemi 4:2 po poločase 1:1. Zápas začal pro naše kluky velmi dobře v první minutě dal branku Petr Hosnedl a zdálo se, že kluci pojedou na vítězné vlně. Ale soupeř vyrovnal na 1:1 a tak skončil první poločas. V druhé půli jsme šli opět do vedení na 2:1. Branku dal Zdeněk Šimáně, netrvalo dlouho a hosté opět srovnali na 2:2 . Do konce zápasu scházelo 5 minut, když se Nepomuk opět ujal vedení na 3:2 Zdeňkem Šimáněm. Ale přeštičtí kluci mohutně útočili a vyrovnání viselo na vlásku, ale povedl se v poslední minutě únik Petru Hosnédlovi a rozhodl zápas na 4:2. Mezi kluky nastala velká radost z vítězství. Velice si odechl vedoucí žáků Pepík Jiřinec a trenér Jan Bartička, kteří nechali udělat trička s nápisem:

Vítěz KP podzim 2011
mladší žáci
FK Nepomuk

A co scházelo aby „musel připravená trička hodit do kamen“. Kluci měli z triček velkou radost o čemž svědčí rozzářené oči kluků. Tímto zápasem skončila sezona podzim 2011. Kluci mají volno do 1/2 ledna 2012, kdy začne příprava na Jaro 2012. Závěrem chci poděkovat jak klukům ml. a st. tak trenérům panu Bartičkovi, Horvátovi, vedoucím družstav panu Šindelářovi, Sladkovi a zdravotnici paní Jiřincové a také rodičům žáků a výboru klubu za vytvořené podnínky v soutěži KP.