Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 26.04.2024 06:04:39, Svátek má Oto, zítra Jaroslav

Hodnocení zápasu v Nýrsku

Autor: Jiřinec Josef, zveřejněno: 12. 04. 2012 22:17 hod.

Hodnocení zápasu v Nýrsku – na druhý poločas se vrátilo z kabin jiné mužstvo st. žáků
Nýrsko – Nepomuk 2:2 (0:2 PK 3:2) střelec Bouše K. 2x

Do Nýrska jsme odjížděli s respektem. Zde nás o Bílé sobotě přivítalo opravdové aprílové počasí – voda se sněhem a dost velká zima.
Starší žáci se velmi brzo dostali do vedení, po rohu zaznamenal branku Kája Bouše a před koncem prvého poločasu přidal druhou branku opět Kája Bouše. Kluci hráli do poločasu rychlý a pohledný fotbal. Po přestávce se vrátilo na hřiště úplně jiné družstvo. Kluci hráli bez přihrávek a míče pouze odkopávali a neměli vůbec zájem o hru. Chlapci si mysleli, že už se nemůže nic stát, a že si body odvezeme domů. Skutek byl pravý opak, domácí zpřesnili hru, začali se více pohybovat i střílet. V krátkosti byl stav srovnán na 2 : 2. Ještě v úvodu druhého poločasu jsme Danielem Wallenfelsem nastřelili tyč a Zdeněk Větrovec zahodil 2 tutové branky, což soupeř tvrdě trestal. Po nerozhodném zápase následovali pokutové kopy popěti na každé straně. Naši kluci nedali celkem tři PK – Zdeněk Větrovec, Jan Přibáň a Daniel Vokáč nastřelili brankaře domácích. Branky dali pouze Jakub Šindelář a Kája Bouše, což na domácí nestačilo. Věříme, že po tomto zkratu si kluci v zápase vypili kalich hořkosti do dna a v neděli budou nabuzení podat kvalitnější výkon.

Hodnocení zápasu mladších žáků
Nýrsko – Nepomuk 2:9 (1:5) střelci: Šimáně Z. 3x, Hosnedl P. 3x, Šmíd D. 2x, Brudna A.

Úplně jiný průběh mělo utkání Ml. žáků. Po zápase doma s Košutkou si kluci uvědomili, že o umístění v tabulce budou rozhodovat nejen body, ale i skóre. Před zápasem použili kluci hřejivou emulzi, aby tělo udrželo teplotu po rozcvičení. Do zápasu vstoupili za stálého deště se sněhem s odhodláním podat dobrý výkon, což se jim povedlo do poločasu, kdy vstřelili 5 branek a soupeř pouze jednu. Po přestávce hráli zodpovědně a skóre stále narůstalo na konečných 9 : 1.

Pochvalu za dnešní výkon si zaslouží všichni hráči a trenéři.

V neděli hrají obě družstva domácí zápas s družstvem Baníku Stříbro od 10.00 a 11.45 hodin. Zveme fanoušky na toto dvoj utkání.