Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.
  • Tisk obsahu stánky

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 23.07.2024 00:07:43, Svátek má Libor, zítra Kristýna

FK Nepomuk - Hodnocení zápasu na Slávii

Autor: Jiřinec Josef, zveřejněno: 07. 03. 2012 23:53 hod., aktualizováno: 07. 03. 2012 23:55 hod.

Ml. žáci si zahráli se Slavii Praha a navštívili hlavní stadion v EDENU

Při halovém turnaji v Nepomuku nás pozvali  trenéři  Slavie ke sehráni přátelského utkání s žáky Slavie Praha v novém Centru mládeže v Edenu v Praze. Na zájezd se kluci velmi těšili. Žáci ročníku 1999 – 2002 si zahráli s žáky Slavie. Hlavní bylo, aby si kluci vyzkoušeli svou dovednost a porovnali si své umění.
Hrálo se na kvalitním hřišti sice za chladnějšího počasí.
FK  Nepomuk  vyslal k tomuto dvojzápasu nastoupili dvě družstva – „A“ a „B“
Za družstvo „B“ nastoupili:
Tomáš Braun, Jan Nový, Hrončok David, Polívka Josef, Viktora Antonín, Mareška Filip, Zdvořáček,  Jakub, Červený Josef, Bárta Daniel, Pospíšil František.
Družstvo bylo kombinací hráčů ml. žáků a starší přípravky, kteří od podzimu „postoupí“ mezi ml. žáky.
Kluci na  domácí družstvo stačili pouze první poločas. V dobrém světle se ukázali přípravky z přípravky, pro které to byl křest ohněm. Ale i takové zápasy kluci potřebují aby si vyzkoušeli svou dovednost.
Konečný stav utkání – SLAVIA Praha  - FK Nepomuk „B“ 15:0 (5:0)

Družstvo  „A„ nastoupilo v sestavě:
František Hrachovec, Aleš Brudna, Niemkiewicz David, Paul Marek, Fiala Milan, Hosnedl Petr, Sládek Daniel, Šmíd David, Šimáně Zdeněk a Bartička  Jan .
V úvodu zápasu byli kluci dost zakřiknutí a báli se hrát, a tak po chybách v obraně jsme v poločase prohrávali 3 : 0. Ve druhém poločase byla již hra vyrovnaná a po dalších chybách šli domácí do vedení na 6 : 0. V závěru snížil na konečných  6 : 1 pro SLAVII, Petr Hosnedl. Škoda, že naši svěřenci nedokázali využít šance  v zápase, kdy 4  velké šance měl Petr Hosnedl, další měl také David Šmíd, Zdeněk Šimáně i Honza Bartička. Na našich hráčích bylo znát, že jsou po zimní přípravě prvně na hřišti venku. Samozřejmě, že i strach ze soupeře, který hraje již delší dobu venku na kvalitních plochách, udělal své.
Jsme rádi, že jsme si mohli zahrát s velmi kvalitním soupeřem a na výborně připraveném hřišti. Poděkování patří panu Janu Bauerovi trenéru žáků Slavie, který nás po zápase provedl hlavním stadionem, Škoda je jen, že se kluci nemohli podívat do šaten  „A„ mužstva SLAVIA a nakouknout do jejich rehabilitační linky, jelikož v kabinách byli hráči A mužstva a pořadatelé nás nepustili. Těšíme se na další utkání se žáky Slavie.

Děkuji výboru  FK,  že nám umožnili uspořádat tento přátelský zápas.