Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.
  • Tisk obsahu stánky

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 23.07.2024 00:07:10, Svátek má Libor, zítra Kristýna

FBC Nepomuk po první třetině soutěže stále první

Autor: Martin Blažek, – FBC Falcons Nepomuk, zveřejněno: 29. 11. 2013 07:11 hod.

Florbalový klub - FBC Falcons Nepomuk V neděli 24.11. jsme se zúčastnili v pořadí již 4. ligového turnaje v Nezvěsticích, kdy jsme si upevnili pozici na špici tabulky dvěma výhrami, kdy jsme oběma soupeřům nadělili 13 branek.
Do prvního utkání jsme nastoupili proti celku FBC Kocanda banda. Celý zápas jsme dominovali, soupeře kombinačně přehrávali a po závěrečném hvizdu se tak konečný výsledek ustálil na výsledku 13:1 pro Nepomuk.

Ve druhém zápase jsme narazili na mužstvo FBC HIPPOS Kožlany "B", kdy nás soupeř překvapil svou kvalitou a po několika našich neproměněných akcích se rychle ujal vedení 2:0. Poté jsme se sebrali, zápas vyrovnali a při poločasové přestávce na časomíře svítilo skóre 4:4. Po poločase jsme se ale zlepšili v koncovce, soupeři už nedovolili dále skórovat a mač tak dovedli k výhře 13:4.
O vítězství se opět nejvíce zasadili: kapitán Martin Šůs, Tomáš Bárta, bratrské duo Honza a Lukáš Kotrbatý, Martin Blažek a gólman Marek Čihák.
První třetina ligy je tedy za námi a FBC Nepomuk tak stále vede tabulku o 2 body!