Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 23.07.2024 00:07:40, Svátek má Libor, zítra Kristýna

Falcons Nepomuk v play off

Autor: FBC Falcons Nepomuk, zveřejněno: 06. 05. 2015 18:40 hod.

Florbalový klub - FBC Falcons Nepomuk Poslední dubnový víkend znamenal pro Nepomucké Falcons vstup do vyřazovacích bojů 3. florbalové ligy. První kolo play off – osmifinále – dopadlo pro Falcons úspěšně a po výhře 2:0 na zápasy nad mužstvem Chuck Noris NÝŘANY jsme se radovali z postupu do čtvrtfinále. Náš postup ale nebyl tak hladký, jak by se podle papírových předpokladů mohlo zdát. Kromě velkého nasazení a důrazné hry nás soupeř zaskočil především výkonem svého gólmana, který pro nás poměrně dlouho znamenal nepřekonatelnou překážku. Nakonec jsme se přeci jen rozstříleli a oba zápasy strhli ve svůj prospěch.

FBC Falcons Nepomuk – Chuck Noris NÝŘANY 7:2
Chuck Noris NÝŘANY – FBC Falcons Nepomuk 5:7

První květnovou neděli pro Falcons znamenala tentokrát čtvrtfinálové boje, a to proti mužstvu Gang Medvídka Pú z Berouna, které nám v základní části nadělalo poměrně dost problémů. Začátek prvního zápasu rozhodně nebyl podle našich představ, po prvním poločasu jsme prohrávali 0:2. Ve druhém poločasu jsme se už naštěstí rozstříleli a zápas nakonec vyhráli poměrem 8:4. Druhé utkání už bylo po celou dobu pod naší kontrolou a po výhře 6:1, celkově na zápasy 2:0 se radujeme z postupu do semifinále!

FBC Falcons Nepomuk – Gang Medvídka Pú 8:4
Gang Medvídka Pú – FBC Falcons Nepomuk 1:6