Tyto stránky nejsou od 1.2.2017 aktualizovány! Nový web města Nepomuk naleznete na adrese www.nepomuk.cz.

Poutní město Nepomuk - rodiště sv. Jana Nepomuckého

Dnes je 23.07.2024 00:07:44, Svátek má Libor, zítra Kristýna

Dětský šachový turnaj Ampér I.

Autor: TJ Slavoj Dvorec, zveřejněno: 19. 10. 2011 08:57 hod.

Další sobotu, 8. 10. 2011 opět v hotelu ve Dvorci se konal Krajský přebor v rapid šachu mládeže AMPÉR 1 ve spolupráci s komisí mládeže ŠSPK. Turnaje se zúčastnilo celkem 55 hráčů z celého plzeňského kraje. Děti byly rozděleny dle věkových kategorií. Turnaj se hrál na 7 kol švýcarským systémem. Děti přijely se svými rodiči a trenéry, zúčastnili se i žáci z nepomucké základní školy, které navštěvují šachový kroužek. Na prvních místech v konečném pořadí se umístili v kategorii do 10 let Eret Matouš, v kategorii do 12 let Eret Jonáš, oba z Klatov. Další účastníci turnaje, reprezentující Slavoj Dvorec, byli také úspěšní, jako např. Sedlák Jakub na 4. místě kategorie do 10 let. Za domácí se dále zúčastnili Košán Ondřej, Kašpar Lukáš , Bárta Daniel, Vondryska Stanislav, Hartman Jan a Krumpholcovi František a Marie. Vítězové ve všech kategoriích na prvních třech místech obdrželi medaile a věcné ceny, ostatní účastníci byli také odměněni. Všem, díky nimž se mohl turnaj konat, touto cestou děkujeme, členům šachového oddílu a hlavně sponzorům, bez nichž bychom oba turnaje neuspořádali.

Poděkování patří těmto sponzorům: Klaus Timber, FK VRATA Krumpholc, Špitzer Pavel, Roman Racek, Pokštefl Karel, Vavřička Pavel, Čekanová Danuše, Pneu Duchek, Instalatérství Troch, Mareška Daniel, F+V Elektro , Elektro Holubová, Keramika Slunovrat, Pavel Wallenfels, Trafika Hessová, Zelenina Roháriková, Tafat řeznictví, Jan Moravec pohostinství Vrčeň, Šandorková Mirka pohostinství Měcholupy, Potraviny Viktora, Růžičková Edita, Sklenářství Duchoň, SKY–SOFT Nepomuk, řeznictví Chodora, bufet Bárta.

Děkujeme i Městu Nepomuk za podporu při obou turnajích.

Za oddíl šachu text a foto: Bc. Petr Čekan